مجموعه آروینیا شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات زیبایی پوست دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه پلاسما جت کلینیکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

پلاسما چیست؟خواص پلاسمادستگاه پلاسما جت کلینیکیدستگاه پلاسما جت بهترین دستگاه برای از بین بردن چین و چروک هارعایت نکات ایمنی بعد از انجام پلاسماقیمت دستگاه پلاسما جت کلینیکی
قیمت دستگاه پلاسما جت کلینیکی

قیمت دستگاه پلاسما جت کلینیکی به عوامل زیادی بستگی دارد. مدل دستگاه ، سال تولید و شرکت تولید کننده از جمله موارد مهم در تعیین قیمت دستگاه پلاسما جت کلینیکی می باشند.

پلاسما چیست؟

در طبیعت چهار نوع ماده کشف شده است (جامد- مایع- گاز- پلاسما)
می توان گفت که حالت پلاسما، حرارت داده شدید گاز است. در اثر این واکنش الکترون های زیادی آزاد شده و در نهایت یون ها باقی می مانند . که این همان چیزی است که پلاسما جت از آن بهره می گیرد.

قیمت دستگاه پلاسما جت کلینیکی

خواص پلاسما

  • پلاسما دارای دما بالایی است.
  • فشار پلاسما بسیار پایین است.
  • رسانایی الکتریکی پلاسما بسیار بالا است.

همین خواص باعث شده تا وقتی که با مواد دیگر ترکیب می شود خیلی سریع شروع به سرد شدن می کند. و همین امر باعث شده تا حرارت را منتقل نکند. مجموع این واکنش ها باعث به وجود آمدن تصعید درر بافت شده یعنی موجب تبدیل شدن جامد به بخار می شود. در نهایت استفاده از آن در پوست باعث جمع شدن پوست و در نهایت سفت  شدن بافت پوست می شود.

دستگاه پلاسما جت کلینیکی

با استفاده از دستگاه پلاسما جت می توان صورت و کل بدن را دوباره جوان کرد. این روش توانسته است انقلاب عظیمی در صنعت جوانی پوست ایجاد کند. می توان آن را جزو اولین پلاسمای کسری (فرکشنال) شناخت. این روش تحول زیادی در صنعت پلاسما به وجود آورد. دستگاه پلاسما اسپارک کاملاً بی خطر بوده و ایمن می باشد. و اثر و عوارض خاصی برای پوست ندارد . این روش می تواند خیلی راحت در دسترس قرار گیرد. همچنین قیمت مناسب آن باعث شده تا مورد استقبال قرار گرفته شود.
با استفاده از تکنولوژی پلاسما ، فناوری جدیدی به نام میکرو پلاسما فرکشنال اسپارک به وجود آمد. این فناوری جدید باعث می شود تا میکرو کانال های چند گانه به صورت دسته جمعی به صورت کسری در یک منطقه حرارت ایجاد کنند. همچنین این تکنولوژی باعث شده تا بین اپلیکاتور و سطح بافت میکرو پلاسما بتواند با فاصله های تعیین شده تخلیه شود.

مزایای دستگاه پلاسما جت

  • جوان سازی پوست
  • رفع چین و چروک های ایجاد شده در اثر خنده، اخم، پیری و …
  • بالا بردن کشش پوست
  • از بین بردن و ترمیم کردن آکنه ها و استرچ مارک
  • برداشتن انواع خال و یا حتی زیگیل ها با استفاده از این دستگاه امکان پذیر است.

قیمت دستگاه پلاسما جت کلینیکی

دستگاه پلاسما جت بهترین دستگاه برای از بین بردن چین و چروک ها

توصیه ما به شما پزشک محترم برای از بین بردن چیین و چروک ها در افراد مختلف استفاده از دستگاه پلاسما جت اسپارک است . دستگاه های زیادی برای این کار وجود دارند اما اگر بخواهید یک روش کاملاً ایمن و بدون دردسر و کمترین عوارض را به کار بگیرید، استفاده از دستگاه پلاسما جت اسپارک بهترین گزینه برای شما خواهد بود . که می تواند خطوط و چین و چروک های ایجاد شده در افراد با سنین بالا را درمان کند.

قیمت دستگاه پلاسما جت کلینیکی

رعایت نکات ایمنی بعد از انجام پلاسما

باید بعد از انجام پلاسما جت به سفارش های پزشک خود گوش کرده و در مقابل آفتاب قرار نگیرید  . اگر در صورت خود دلمه مشاهده کردید نگران نباشید ، فقط آنها را دستکاری نکنید. بعد از انجام پلاسما زخم های کوچکی ایجاد می شوند که باید تا بهبودی کامل به آنها دست نزنید.

قیمت دستگاه پلاسما جت کلینیکی

این دستگاه می تواند چین و چروک های عمیق شما را درمان کند. به شما لبخند زیباتری را هدیه دهد. برای اطلاع از قیمت دستگاه پلاسما جت کلینیکی ، با شماره های ززیر تماس حاصل نموده تا کارشناسان ما اطلاعات کامل تری را به شما ارائه دهند.

افسانه مجلسی ثانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آروینیا شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات زیبایی پوست دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید