مشاوره و سفارش

دستگاه رفع موهای زائد

برای حذف موی زائد از دستگاه های لیزر با طول موج دایود، الکس و ان دی یاگ استفاده می شود. در ایران با توجه به رنگ پوست اکثر مردم دستگاه دایود بهترین جواب دهی را دارد.

دستگاه لاغری موضعی

دستگاه های لاغری موضعی بیشتر برای نواحی بازو و شکم و پهلو و ران ها استفاده می شود. برای این منظور از تکنولوژی های گوناگونی استفاده می شود. مهمترین این دستگاه ها عبارتند از هایفو، کویتیشن، فارادیک لاغری و …

دستگاه لیفت و جوانسازی صورت

دستگاه های جوانسازی به صورت غیر تهاجمی بر روی پوست اثر می گذارند و با تحریک بدن برای ساخت کلاژن موجب رفع خطوط روی پوست می شوند. بهترین دستگاه های جوانسازی هایفو و آر اف فرکشنال هستند.

دستگاه ها پاکسازی پوست

دستگاه پاکسازی پوست صورت به صورت غیر تهاجمی و تهاجمی سلول های مرده را از روی سطح پوست زدوده و بدن را تحریک می کند که سلول ها را بازسازی کند. بهترین دستگاه های پاکسازی عبارت هستند از میکرودرم پودری، میکرودرم الماسه، دستگاه هیدرودرم، دستگاه پلاژن و …

دستگاه لیزر کیوسوئیچ

دستگاه لیزر کیوسوئیچ دستگاهی است که برای پاک کردن انواع تاتو، خالکوبی و رنگدانه های پوستی استفاده می شود. دستگاه های لیزر کیوسوئیچ وارداتی هستند و ساخت کشورهای چین و کره و … هستند.

فرم مشاوره و سفارش

چشم انداز

با بهره گیری از تیمی متخصص توانسته ایم در زمینه تولید و فروش انواع دستگاه های لیزر و زیبایی پوست هم در داخل و هم خارج از کشور گام های موثری برداریم. امید داریم که در سال های آینده نیز به لطف ایزد منان این مسیر دامه یابد. با توجه به این که اکثر دستگاه های پزشکی وارداتی هستند و منجر به خروج عرض از کشور می شوند بخش زیادی از زمان و سرمایه خود را در جهت کسترش تولیدات با کیفیت و معآن ها بهبازارهای جهانی می کنیم تا علاوه بر اینکه مانع خروج عرض شویم با صادرات به کشور های دیگر شاهد رونق اقتصادی نیز باشیم.

مدیر مجموعه آروینیا

افسانه مجلسی ثانی

Call Now Buttonتماس بگیرید