مجموعه آروینیا شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات زیبایی پوست دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع دستگاه میکرودرم سالنی و کلینیکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خاصیت های استفاده از دستگاه میکرودرممیکرودرم کلینیکی چیست؟روش لایه برداری پوست های خشکدستگاه میکرودرم سالنیکاربردهای دستگاه میکرودرم سالنیقیمت انواع دستگاه میکرودرم سالنی و کلینیکی
قیمت انواع دستگاه میکرودرم سالنی و کلینیکی

قیمت انواع دستگاه میکرودرم سالنی و کلینیکی بسیار متفاوت است. چون تعداد این دستگاه ها خیلی زیاد است. تنوع بالای مدلهای آن و خواص ویژه هر کدام باعث شده تا کارشناسان ما تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین اطلاعات به شما داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر با شماره های بالا و پایین همین مطلب تماس بگیرید.

روش میکرودرم یک نوع لایه برداری پوست است که به روش مکانیکی صورت می گیرد. این دستگاه سلول های مرده پوست را با برداشتن لایه سطحی پوست از بین می برد. تا کلاژن جدید و فیبروبلاست های جدید تولید شوند. این دستگاه همچنین قادر است تا مشکلات و همه عارضه های پوستی را خیلی سریع و موثر درمان نماید. این دستگاه می تواند به دو طریق پوست را لایه برداری کند.

قیمت انواع دستگاه میکرودرم سالنی و کلینیکی

خاصیت های استفاده از دستگاه میکرودرم

 • پاکسازی کردن پوست و از بین بردن سلول های مرده پوست
 • باعث بازسازی پوست می شود.
 • باعث تولید کردن کلاژن های جدید و فیبروبلاست ها می شود.
 • چین و چروک ها و خطوط را محو می کند.
 • نقاط و منافذ باز پوست را که بزرگ هم باشند می بندد.
 • جای جوش و آکنه را درمان می کند.
 • باعث افزایش پیدا کردن قطر پوست می شود.
 • لکه های بارداری را می تواند از بین ببرد و کم کند.
 • سیاهی های دور چشم را محو می کند و ترک های که موقع حاملگی در پوست ایجاد شده اند را کم می کند.

میکرودرم کلینیکی چیست؟

میکرودرم کلینیکی امروزه در کلینیک های زیبایی بهترین نتایج زیباسازی و جوانسازی پوست را دارد. و می تواند مشکلات و ضایعات پوستی را درمان کند. تا به صورت ماندگار انجام شود. در کلینیک ها پزشکان خبره و آموزش دیده هستند که با استفاده از این دستگاه می توانند لایه برداری پوست را به روش خیلی خوبی انجام دهند. البته قبل از درمان نیاز به مشاوره است و برای هر پوستی نیازمند روش خاصی است. چون هر شخصی مشکلی که در پوست خود دارد، فرق می کند . برای اطلاع از قیمت انواع دستگاه میکرودرم سالنی و کلینیکی با شماره های کارشناسان تماس بگیرید.

قیمت انواع دستگاه میکرودرم سالنی و کلینیکی

روش لایه برداری پوست های خشک

بنابراین عمق لایه برداری متفاوت خواهد بود. چون هر نوع پوست باید با توجه به روش خودش درمان شود. که این دستگاه قادر به درمان همه انواع پوست ها می باشد. مثلاً اگر پوست شما خیلی خشک و خاص باشد ، عمل لایه برداری باید خیلی با آرامش و ملایمت بالایی صورت گیرد. چون لایه برداری پوست خودش باعث می شود که کمی پوست خشک شود. در این صورت پزشک به شما آموزش هایی می دهد که بهتر است آنها را رعایت کرده که اگر رعایت کند به راحتی می توان این نوع پوست ها را درمان کرد.
اگر رعایت نکنند بیشتر دچار خشکی ، حساسیت و خارش وا لتهاب در پوست می شود. در پوست های خشک عمل لایه برداری به روشی صورت می گیرد که باعث می شود تا اضاقه پوست از بین برود. تا بتوان مشکلات دیگر پوستی را از بین برد. .پس دستگاه میکرودرم کلینیکی یک روش بسیار عالی است . که برای هر فردی با توجه به نوع پوست آن فرق می کند. اگر همه موارد رعایت شود هیچ گونه مشکل و عوارضی نخواهد داشت.

دستگاه میکرودرم سالنی

این دستگاه از یک نوع کریستال خیلی کوچک ، که جنس آن اکسید آلومینیوم است . که روی سطح پوست با مقدار فشار مشخص ارسال می شود . این روش روی لایه های بالایی شاخی شکل پوست خراش های خیلی سطحی ایجاد می کند. که این خراش ها باعث لایه برداری و در نتیجه جوان سازی پوست خواهد شد. با ان دستگاه می توان پاکسازی را هم انجام داد. به این صورت که هندپیس مکش روی پوست از اندرمولوژی استفاده می کند. البته این روش باعث افزایش تولید فیبروبلاست ها می شود که باعث بهتر شدن و شادابی پوست می شود. دستگاه میکرودرم سالنی سه عدد سیستم پودری، الماسه و اندرمولوژی دارد. و علاوه بر آن دو عدد هندپیس جدا هم دارد.

قیمت انواع دستگاه میکرودرم سالنی و کلینیکی

کاربردهای دستگاه میکرودرم سالنی

 • پاکسازی پوست
 • لایه برداری کردن از پوست
 • جای جوش های سرسیاه و سفید و همچنین جوش های زیر پوستی را می تواند نابود کند.
 • باعث جوان شدن پوست می شود.
 • جای آکنه و اسکار را درمان می کند.
 • منافذ باز پوست را کوچک می کند.
 • پوست را بالا می کشد.(لیف پوست)

قیمت انواع دستگاه میکرودرم سالنی و کلینیکی

دستگاه میکرودرم تنوع بالایی دارد. این دستگاه در مدل سالنی و کلینیکی قابل ارائه به مشتریان محترم می باشد. برای اطلاع از قیمت انواع دستگاه میکرودرم سالنی و کلینیکی ، می توانید با شماره های بالا و پایین این مطلب تماس بگیرید.

افسانه مجلسی ثانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آروینیا شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات زیبایی پوست دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید