فروش تجهیزات زیبایی پوست
خانه / دستگاه هایفو / نمایندگی فروش دستگاه هایفو در شیراز

نمایندگی فروش دستگاه هایفو در شیراز

نمایندگی فروش دستگاه هایفو در شیراز ، می تواند به شما در انتخاب بهترین دستگاه هایفو کمک کند.کیفیت کارتریج های دستگاه هایفو در عملکرد آن خیلی موثر است.

دستگاه هایفو چیست؟

فرآیند هایفو تراپی در ابتدا برای از بین بردن تومور ها و سرطان های مغزی به کار برده شده است. و توانسته است تومورهای کبدی و پستان را به خوبی از بین ببرد.لازم به ذکر است که با استفاده از این روش می توان صورت افتادهه را ترمیم کرد و لیفت داد و همچنین سنگ کلیه را از بین برد و همچنین چین و چروک های پوست را از بین برد.
همچنین در سالهای اخیر علم پزشکی هم توانسته است از این رو بهره مند شود و در تخلیه بافت قلب از آن استفاده شود که  باعث فیبریلاسیون دهلیز می شود. در حال حاضر در اروپا از این روش فوق العاده استفاده می شود و همچنین آمریکا نیز دارد سعی می کند تا بعد از بررسی این روش آن را به کار گیرد.این روش امروزه خواهان زیادی دارد . و می توان آن را یکی از روش های تأثیر گذار در سفت کردن بافت صورت دانست که نیازمند جراحی نیست. می توان با این روش پوستی صاف  زیبا و جوان داشت.

نمایندگی فروش دستگاه هایفو در شیراز

چگونه هایفو باعث جوانسازی پوست می شود؟

از هایفو برای زیبایی پوست از سال ۲۰۰۹ رواج پیدا کرد . این روش ابتدا فقط در زمینه لیفت ابرو رواج داشت که توانست توسط سازمان غذا و دارو تأییدیه هایی را کسب کند. این سازمان مجوز استفاده از هایفو برای استفاده در چین و چروک های سینه و گردن را، به تازگی و نزدیک به ۵ سال پیش صادر کرده است. هایفو تراپی برای جوانسازی پوست و سفت کردن آن هم کاربرد دارد. تحقیقات زیادی انجام شده است که همگی نشان دهنده بی خطر بودن این روش است.
هایفو یک روش غیر جراحی مفید است که افراد می توانند بدون دغدغه و دردسر از آن بهره مند شوند. هایفو شامل تعدادی کارتریج به شرح زیر است:

 • کارتریج از بین بردن چین و چروک های کم . که عمق نفوذ این کارتریج ها برابر است با : ۱٫۵ ملی متر
 • کارتریج که عمق نفوذ آن برابر است با : ۳ میلی متر . در این عمق می توان حرارت را تا لایه درم ارسال کرد.
 • کارتریج که می تواند با ارسال حرارت به ماهیچه ها آن ها را سفت کند . عمق نفوذ این کارتریج برابر است با:  ۴٫۵ میلی متر
 • کارتریج عمق نفوذ برابر است با : ۸  میلی متر
 • کارتریج عمق نفو برابر است با : ۱۳ میلی متر

کارتریج هایی که دارای عمق ۱٫۵و۳و۴٫۵ میلی متر هستند، کارتریج های اصلی هستند. کارتریج های دارای عمق ۸ و ۱۳ میلی متری به اعماق پوست نفوذ می کنند و می توانند چربی های اضافه را از بین ببرند.

هایفو با پوست چه می کند؟

در روش هایفو انرژی امواج را به لایه های زیرین پوست وارد می کنند.پس لایه های بیرونی پوست را مورد هدف قرار نمی دهد. وقتی که لایه های زیر پوست گرم شدند، این گرما باعث تولید کلاژن در پوست می شود. و همگی از نقش کلاژن ها در استحکام پوست آگاهی دارند.
وقتی این کلاژن ها زیاد شوند خود به خود پین و چروک ها در پوست از بین می روند. و چین و چروک و آثار پیری پوست در اطراف چشم ها و چانه و گردن و سینه با این روش به راحتی قابل درمان هستند. تحقیقات فراوانی صورت گرفته که نشان دهنده تأثیر فراوان هایفو در لیفت پوست و صورت است و نشان می دهد هایفو با عمق نفوذ بیشتر قادر به تولید کلاژن های بیشتر و در نتیجه به دست آوردن نتایج بهتری خواهد بود.
نمایندگی فروش دستگاه هایفو در شیراز به شما این امکان را می دهد تا با اطمینان کامل نسبت به عملکرد دستگاه هایفو؛ آن را خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهید.

چه کسانی بهتر است از روش هایفو استفاده نکنند؟

 • افراد دارای پوست بسیار شل و فشرده. روش هایفو به تنهایی برای این افراد روش قابل قبولی نمی باشد.
 • افراد پیر تر دارای پوست خیلی شل و کرکی. عمل جراحی می تواند نتیجه بهتری برای این افراد داشته باشد.
 • افرادی که از ایمپلنت استفاده نموده اند و در پوست آنها ضایعات پوستی وجود دارد . همچنین افراد دارای ایمپلنت فلزی مورد خوبی برای این روش نیستند.

نمایندگی فروش دستگاه هایفو در شیراز

خطرات استفاده از هایفو:

 • ناحیه های غیر درمانی در پوست هنگامی که به اشتباه مورد هدف قرار گیرند.
 • کم بودن حرارت لازم برای از بین بردن ضایعات تحت درمان
 • اثرات منفی امواج فراصوت روی قسمت هایی از بدن.

مزایای استفاده از روش هایفو برای زیبایی

آمارهای جهانی نشان دهنده افزایش استفاده از هایفو تراپی برای لیفت صورت است. طبق این آمار بین سال های ۲۰۱۲ الی ۲۰۱۷ نسبت به بقیه سال ها ۶۵ درصد شاهد رشد بوده ایم. در اکثر مواقع بعد از سه ماه اول استفاده از روش هایفو شاهد تفاوت های زیاید در صورت، ران و شکم افراد بوده ایم . مزایای استفاده از هایفو برای زیبایی شامل موارد زیر است:

 • صاف کردن پوست صورت
 • صاف شدن پوست بدن
 • لیفت دادن ابرو و پلک و گونه ها
 • صاف کردن دور چشم ها
 • زاویه دار کردن فک صورت
 • از بین بردن چین و چروک گردن
 • از بین بردن خط اخم و لبخند

روند انجام کار در هایفو

قبل از هر چیزی باید مواد آرایشی روی پوست خود را کاملاً پاک کنید . تکنسین قبل از هر چیزی پوست را با مقداری کرم بی حس کننده و ژل سونوگرافی شست و شو می دهد. بعد از آن دستگاه هایفو ا تنظیم کرده و نمایشگر سونوگرافی می تواند نتایج را نشان دهد. بعد از آن امواج به مدت ۳۰ الی ۹۰ دقیقه به محل مورد نظر پوست وارد می شوند. بعد از آن درمان های مورد نیاز دیگر انجام می شود.
اگر گرمای حاصل از اعمال پالسها برای شما غیر قابل تحمل باشد ، استفاده از مسکن و داروهای ضد التهاب به شما کمک خواهد کرد.
خوبی استفاده از هایفو این است که نیاز به دوره درمان ندارد و بعد از آن بلافاصله می توانید فعالیت های روزانه خود را انجام دهید. نمایندگی فروش دستگاه هایفو در تهران نیز تمامی خدمات پس از فروش و پشتیبانی ۲۴ ساعته را به مشتریان خود ارائه می دهد.

نمایندگی فروش دستگاه هایفو در شیراز

نکات مهم در استفاده از هایفو:

 • قبل از هایفو از تزریق بوتاکس یا هر مواد دیگری به پوست جلوگیری شود چون امکان دارد اثر هایفو را نابود کند. پزشک شما بهتر از هر کس می تواند تشخیص دهد که بعد از هایفو می توانید از تزریق استفاده کنید یا خیر.
 • در دوران قاعدگی تصمیم به عمل هایفو نگیرید . چون یستم عصبی و پوست شما حساسیت زیادی دارد و نتجه مطلوب و مورد نظر کسب نمی شود.
 • قبل از هایفو حداقل ۱ تا ۲ روز سعی کنید نور آفتاب به پوست شما برخورد نکند و همچنین فعالیت شدید بدنی نداشته باشید.
 • مدت درمان با توجه به وضعیت افراد و محل مورد استفاده می تواند متفاوت باشد . معمولاً بین ۴۵ تا ۹۰ دقیقه طول می کشد که اگر درمان برای صورت باشد معمولاً ۳۰ دقیقه زمان لازم است.
 • کسانی برای انجام هایفو مناسبب هستند که پوست آنها اندکی سفتی داشته باشد . بعد از انجام هایفو تا یک سال می توان شاهد رشد کلاژن ها بود.

نکات بسیار مهم

 1.  انجام هایفو تراپی باید حتماً توسط پزشک متخصص خود انجام شود . زیرا دانستن محل عروق و اعصاب خیلی مهم است.
 2. دستگاه دارای پارامترهایی می باشد که نیازمند تنظیم شدن دقیق می باشد . که درجه حرارت دستگاه با توجه به جنس پوست هر فرد و ضخامت پوست در هر قسمت از صورت متفاوت عمل می کند. مثلاً اطراف چشم و ابرو به دلیل اینکه ضخامت کمی یدارند نیاز به انرژی کمتری دارند .

نمایندگی فروش دستگاه هایفو در شیراز

فروش دستگاه هایی که مجوز ندارند و قاچاقی به کشور وارد می شوند چه دردسرهایی دارد؟

 1. اگر دستگاهی برگه سبز نداشته باشد و قاچاق باشد امکان ان که دست دوم باشد خیلی زیاد است.
 2. چون دستگاه ها کنترل نشده اند ، به احتمال زیاد خرابی در آنها وجود دارد.
 3. اگر مأمورین بهداشت در مطب شما دستگاه را ببینند آن را گرفته و مطب را تعطیل می کنند.
 4. مسلّماً این دستگاه ها گارانتی و حتی خدمات پس از فروش نیز ندارند.

لازم به ذکر است که در سایت اداره تجهیات پزشکی ایران می توانید اطلاعات وارد کننده دستگاه را مشاهده کنید.

بین هایفو تراپی و بوتاکس باید چه اندازه فاصله باشد؟

اگر در پوست عمل افزایش دما صورت گیرد باعث از بین بردن و کم کردن عمر ژل و بوتاکس می شود . به همین دلیل نمی توان اول از بوتاکس استفاده نمود. اما اگر هایفو تراپی روی پوست صورت گیرد، از روز بعد از آن می توان از فرآیند هایفو تراپی استفاده نمود.

هایفو تراپی چه قدر دوام دارد؟

می توان گفت روش هایفو تراپی دارای ماندگاری زیادی است ، چون کم کردن مساحت در لایه SMAS یک روش ماندگار است و قابل برگشت هم نیست. اما خوب مسلما نمی توان جلوی پیر شدن را گرفت. همچنین نیروی جاذبه زمین هم باعث افتادگی پوست می شود به همین دلیل می توان در بازه های زمانی بین ۶ ماه تا ۱ سال این درمان را تکرار کرد.

بعد از انجام هایفو چه مراقبت هایی باید صورت بگیرد؟

تنها شست و شوی صورت و گردن با آب سرد و بدون حتی یک شوینده مناسب و کافی است و بعد از انجام هایفو بهتر است به صورت مداوم از کم ضد آفتاب و مرطوب کننده استفاده شود.

چه کسانی نباید از هایفو تراپی استفاده کنند؟

افراد دیابتی ، خانم های باردار ، کسانی که دچار تومورهای بد خیم هستند و یا کسانی که دارای ضایعات پوستی عجیب می باشند را نمی توان با استفاده از روش هایفو درمان نمود.

نمایندگی فروش دستگاه هایفو در شیراز

در نمایندگی فروش دستگاه هایفو در شیراز، مجموعه ای از دستگاه ها در مدل های آپولون ، دلتا، اولترا و … که ساخته شده توسط کشورهای آلمان و کره است ارائه می شود. لازم به ذکر است که شرکت ما برای بعضی از دستگاه ها، آموزش رایگان به همراه ارسال و نصب رایگان دارد. یکی از آدرس های نمایندگی فروش دستگاه هایفو در شیراز فرهنگ شهر می باشد و آدرس نمایندگی فروش دستگاه هایفو در تهران سعادت آباد است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
تجهیزات زیبایی پوست آروینیا
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: افسانه مجلسی
شماره موبایل: 09120389521
تلفن ثابت: 02128429581

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه هایفو کلینیکی

قیمت دستگاه هایفو کلینیکی

قیمت دستگاه هایفو کلینیکی با توجه به مدل و سال ساخت و همچنین نوع آن …

پاسخی بگذارید

پاسخگویی آنلاین کانال تلگرام