خرید و قیمت دستگاه کربوکسی دیجیتال

دستگاه کربوکسی تراپی یکی از بهترین دستگاه‌های جوانسازی است. برای اطلاع از نحوه خرید و قیمت دستگاه کربوکسی دیجیتال با شماره های کارشناسان ما تماس بگیرید.

کربوکسی تراپی چیست؟ دستگاه کربوکسی تراپی چیست؟

کربوکسی تراپی به اصطلاح تزریق کردن گاز دی اکسید کربن به عمق پوست گفته می‌شود. شاید برایتان کمی عجیب به نظر برسد، اما این گاز می‌تواند مشکلات پوستی را برطرف کند. در واقع با این کار سعی در گول زدن بدن داریم. به این صورت که بدن با ورود گاز دی اکسید کربن دچار کمبود اکسیژن شده و شروع به تولید اکسیژن می‌کند. در واقع کار اصلی را اکسیژن برای جوانسازی انجام خواهد داد. دستگاه کربوکسی تراپی کاربردهای زیادی دارد. می‌توان به جوانسازی و رفع تیرگی قسمت‌های مختلف بدن اشاره کرد. در ادامه بیشتر به کاربردهای این دستگاه خواهیم پرداخت.

خرید و قیمت دستگاه کربوکسی دیجیتال

انواع دستگاه کربوکسی تراپی

دستگاه کربوکسی تراپی انواع گوناگونی دارد. موضوع بحث ما در مورد دستگاه کربوکسی دیجیتال است. دستگاه کربوکسی پالوما، مدل دیجیتالی داشته و از قدرت خوبی برخوردار است. همچنین دستگاه کربوکسی مدایون که شما می‌توانید از 20 برنامه مختلف آن برای پوست استفاده کنید. در بدن تزریق گاز دی اکسید کربن از دو روش انجام می‌شود:

  • تزریق زیر پوستی: تزریق این کار به زیر پوست منجر به آزاد سازی اکسیژن می‌شود. این کار می‌تواند به راحتی با ساخت کلاژن در پوست، مویرگ های جدید ایجاد کرده و جوانسازی انجام دهد.
  • تزریق در عمق چربی ها: دستگاه کربوکسی تراپی همچنین می‌تواند برای از بین بردن چربی ها استفاده شود. وقتی این گاز به عمق چربی ها ارسال شود، جریان خون بیشتر شده و اکسیژن آزاد می‌شود. این کار در بافت چربی ها منجر به از بین بردن و دفع چربی ها خواهد شد.

خرید و قیمت دستگاه کربوکسی دیجیتال

ویژگی های کربوکسی تراپی

یکی از مزایای مهم این دستگاه، عدم بیهوشی و عدم نیاز به جراحی است. این روش بر روی همه پوست ها و همه افراد انجام می‌شود. تعداد جلسات درمانی برای هر کاری متفاوت است. برای مثال اگر شما قصد از بین بردن چربی های اضافه را دارید، چیزی بین 8 تا 10 جلسه درمانی لازم دارید. بین هر جلسه هم معمولا باید 2 هفته فاصله باشد. برای از بین بردن چین و چروک‌های پوست، بین 4 تا 6 جلسه است.

خرید و قیمت دستگاه کربوکسی دیجیتال

خرید و قیمت دستگاه کربوکسی دیجیتال

دستگاه کربوکسی تراپی دیجیتال برای از بین بردن انواع چربی، سلولیت، از بین بردن سیاهی دور چشم ها، و همچنین چین و چروک اطراف چشم استفاده می‌شود. بی عارضه بودن این روش باعث شده تا در نقاط حساس بدن هم به راحتی از آن استفاده شود. برای اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه کربوکسی تراپی با شماره های کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

تماس با ما