خرید جدیدترین انواع دستگاه پلاسما جت کلینیکی

برای اطلاع از قیمت انواع دستگاه پلاسما جت و خرید جدیدترین انواع دستگاه پلاسما جت کلینیکی با ما تماس بگیرید.

پلاسما جت چیست؟

در طبیعت 4 نوع ماده وجود دارد. جامد، مایع، گاز و حالت چهارم ماده که پلاسما نام دارد. این ماده ویژگی‌های منحصر به فردی داشته و از زمان پیدایش تا کنون، کاربردهای وسیعی از آن کشف شده است. دستگاه پلاسما جت یکی از دستگاه‌های زیبایی است که توانسته در زمینه زیبایی پوست شگفتی بیافریند. مهم ترین ویژگی این روش این است که به بافت پوست و اطراف ناحیه درمان، آسیبی وارد نمی‌کند.

پلاسما با حرارت و انرژی بالایی که دارد، به بافت پوست افراد نفوذ می‌کند. این کار هیچ گونه عوارضی برای بدن نداشته و به مناطق کناری آسیب نمی‌زند. در نتیجه با تصعید پوست در مناطق مورد نظر، منجر به درمان مشکلات پوستی خواهد شد.

خرید جدیدترین انواع دستگاه پلاسما جت کلینیکی

کاربردهای دستگاه پلاسما جت

  • جوانسازی و کلاژن سازی در پوست
  • فرم دهی به قسمت‌های مختلف پوست
  • فرم دهی به بینی، لب ها
  • از بین بردن پف زیر چشم
  • بلفاروپلاستی بدون جراحی
  • نابودی و حذف انواع خال، زگیل و …
  • نابودی انواع جوشها، آکنه، استرچ مارک ها
  • بهبود جای زخم ها و بریدگی ها

خرید جدیدترین انواع دستگاه پلاسما جت کلینیکی

انواع دستگاه پلاسما جت

دستگاه پلاسما جت هم مانند همه دستگاه های زیبایی، از انواع و اقسام محتلفی برخوردار است. پلاسما جت فایر بولت پلاس، پلاسما جت پلاروکس، پلاسما جت مدایون و غیره مواردی از این دستگاه هستند. همه مدلهای رومیزی و ایستاده این دستگاه قابلیت های منحصر به فردی دارند و مناسب همه افراد هستند. سالن ها و کلینیک های زیبایی امروزه از انواع دستگاه های پلاسما جت استفاده می‌کنند. بعد از انجام پلاسما تراپی، نقاط سفید رنگی روی پوست افراد باقی خواهد ماند. البته این نقاط جای پلاسما بوده و بعد از چند روز یا یک هفته از بین خواهند رفت. بنابراین این دستگاه عوارض و اسکار ایجاد نخواهد کرد. قیمت انواع دستگاه پلاسما جت بسیار مناسب است.

خرید جدیدترین انواع دستگاه پلاسما جت کلینیکی

خرید جدیدترین انواع دستگاه پلاسما جت کلینیکی

استفاده از دستگاهی که بتواند همه نیازهای مشتریان را برطرف کرده و آنها را راضی نگه دارد، اهمیت زیادی دارد. دستگاه پلاسما جت با کاربردهای فراوان خود انواع مشکلات پوستی را برطرف می‌کند. این دستگاه حتی در حساس ترین نقاط بدن، یعنی چشم‌ها کاربرد دارد. انواع پف و افتادگی پلک ها را درمان می‌کند. بلفاروپلاستی یک عمل جراحی سنگین و گران قیمت است. اما این کار با دستگاه پلاسما جت بدون خونریزی و بخیه انجام خواهد شد. دوران نقاهت و بستری وجود نداشته و برای افرادی که کارمند هستند، گزینه مناسبی است. برای اطلاع از قیمت انواع دستگاه پلاسما جت با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما