مجموعه آروینیا شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات زیبایی پوست دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش انواع دستگاه هایفو تراپی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکز فروش انواع دستگاه هایفوتراپیبررسی پوست انسانهایفو تراپی چیست؟مزایای درمان با هایفو تراپیانواع دستگاه هایفو تراپیدستگاه مینی هایفو به چه صورت کار می کند؟برتری های دستگاه مینی هایفوجوانسازی پوست در 5 مرحلهناحیه هایی که با استفاده از هایفو سالنی می توان آنها را لاغر کرد :هایفو کلینیکی چیست و چگونه کار می کند؟آیا هایفو تراپی باید توسط پزشک متخصص انجام شود؟چرا امروزه تکنولوژی هایفو دوستداران زیادی دارد؟نکات مهم در انتخاب هایفو تراپیبهترین دستگاه هایفو تراپی چیست؟قیمت هایفو تراپی چقدر برآورد می شود؟مرکز فروش انواع دستگاه هایفو تراپی
مرکز فروش انواع دستگاه هایفوتراپی

مرکز فروش انواع دستگاه هایفو تراپی در ایران بسیار زیاد می باشد.  این دستگاه ها شامل دستگاه مدل خانگی، کلینیکی و سالنی هستند.به دستگاه های خانگی ، دستگاه مینی هایفو نیز می گویند که قیمت آن نیز نسبت به بقیه دستگاه های هایفو ارزان تر می باشد.

مرکز فروش انواع دستگاه هایفوتراپی

بررسی پوست انسان

به صورت خلاصه وار می خواهیم به بررسی پوست انسان از سطح به عمق بپردازیم. که شامل 3 لایه می باشد :

 1. لایه اپیدرم (Epidermis) که لایه سطحی می باشد.
 2. لایه درم (Derm) که لایه میانی می باشد.
 3. لایه هیپودرم(sub cutaneus) که لایه عمقی می باشد.

مرکز فروش انواع دستگاه هایفو تراپی می تواند انواع دستگاه های هایفو را با گارانتی در اختیار شما قرار دهد.

داخل لایه میانی پوست که لاهی درم (Derm )نامیده می شود.یک شبکه توری شکل وجود دارد که شامل کلاژن ها(رشته های پروتئینی ) می باشند . این رشته ها که شبیه فیبر هستند ، مانند ستون های مستحکم قوام و سفتی پوست انسان را به همراه دارند. که این الیاف هم مانند خیلی چیزهای دیگر مورد آسیب و خراب شدن قرار می گیرند که عوامل ایجاد کننده این خرابی ها عبارتند از :

 1. عوامل داخلی مانند(جنسیت، ژن، نژاد افراد و … )
 2. عوامل خارجی مانند(مصرف دخانیات، اشعه های مضر خورشید ، استفاده از الکل و … )

اگر به این داربست ها آسیب وارد شود ، در پوست افراد شاهد بروز شل شدگی و افتادگی و ایجاد چین و چروک خواهیم بود . در مقابل عوامل خارجی تا حدودی می توانیم آنها را با استفاده از کرم های ضد آفتاب و … کنترل کنیم، اما در مقابل عوامل داخلی انسان ها هیچ کاری نمی توانند انجام دهند و باید تسلیم شوند.

مرکز فروش انواع دستگاه هایفوتراپی

هایفو تراپی چیست؟

فرآیند هایفو تراپی در داخل بدن بدون اینکه به قسمت های خارج از هدف مشحص شده صدمه ای وارد کند، موجب ایجاد حرارت شده و یا به صورت متمرکز تحریک ایجاد می کند. علاوه بر جوانسازی و لیفتینگ پوست بدن می توان از هایفو جهت درمان سنگ کلیه و درمان اتواع سرطان اشاره نمود. مواردی مانند سرطان پروستات، درمان مشکلات عصبی خاص و همچنین مشکلات حرکتی و همچنین درمان فیبروم رحم از آن جمله می باشند.

این روش برای از بین بردن چربی های زیر پوست یا لیفت بدون جراحی بسیار کاربرد دارد. باعث شده است تا افرادی که نگران عمل های جراحی هستند این روش را جایگزین عمل جراحی کنند. در راین روش لایه عمقی پوست را هدف در نظر می گیرند و به لایه اپیدرم کاری ندارند، این تغییرات در زیر پوست ایجاد شده و انرژی به سطح پوست نمی رسد و تغییراتی در آن ایجاد نمی شود .
چون درمان در یک جلسه انجام می شود، میتوان گفت عوارض خاصی هم ندارد. و می توانید بلافاصله بعد از درمان تأثیرات مورد نظر خود را مشاهده کنید. اما برای مشاهده نتیجه واقعی نیازمند سه ماه زمان است.

مزایای درمان با هایفو تراپی

 • تحریک برای تولید کلاژن ها به صورت طبیعی.
 • نیازمند بریدن و جداسازی پوست نیست..
 • عدم نیاز به زمان نقاهت.
 • به دست آوردن نتایج فوق العاده.

انواع دستگاه هایفو تراپی

دستگاه های هایفو شامل سه مدل می باشند : مدل خانگی، سالنی، و کلینیکی . مدل خانگی را مینی هایفو نیز می گویند.

مرکز فروش انواع دستگاه هایفوتراپی

دستگاه مینی هایفو به چه صورت کار می کند؟

این دستگاه بیشتر برای صورت مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه مینی هایفو شامل مدل خانگی و سالنی می باشد باعث کشیدن سطح بافت پوست می شود. و چین و چروک های ریزی که از پیری پوست به وجود آمده را درمان کرده. خطوط روی صورت را تغیر داده و بافت های گردن را تسکین می دهد و در اطراف چشم ها کشیدگی ایجاد می کند.

 • از بین برنده چین و چروک: در قسمت صورت هرگونه چین و چروک عمیقی را از بین می برد. پین قسمت بینی، چروک های پیشانی، چین و چروک در قسمت لب، تقویت کردن پوست گردن، از بین برنده غبغب، ولاغری را درمان می کند.
 • چروک در قسمت چشم ها:  باعث از بین بردن چروک ها در اطراف چشم، خط خنده، پف چشم ها، کشیدن پوست سست در اطراف چشم می شود.

برتری های دستگاه مینی هایفو

 1. عملکرد ایمن و غیر تهاجمی دارد. کلاژن ها و فیبرهای الاستیک را به صورت غیر تهاجمی تحریک می کند.
 2. با یک بار انجام دادن نتایج خوبی را به همراه دارد و نیازمند تکرار نیست.
 3. بعد ز درمان به راحتی می توان به زندگی روزمه ادامه داد.
 4. درمان با استفاده از انرژی صورت می گیرد و هیچ نیازی به چاقو و تیغ جراحی ندارد و زخم ایجاد نمی شود.

جوانسازی پوست در 5 مرحله

 1. دارای سیستم اتوماتیک تصویربرداری به صورت ادقیق و عمقی می باشد.
 2. با ارسال امواج پر انرژی لایه SMAS را مورد هدف قرار می دهد و باعث ایجاد کلاژن شده و پوست را سازماندهی می کند.
 3. باعث تحریک رشد مجدد کلاژن ها می شود . بعد از تحریک SMAS ، پوست سریعاً سفت شده و در نهایت باعث تولید مجدد کلاژن ها می شود.
 4. از لایه SMAS پشتیبانی می کند. بعد از فعال کردن دوباره کلاژن ها، این کلاژن ها از لایه SMAS محافظت و پشتیبانی می کنند و چین و چروک های موجود در پوسترا از بین می برندو
 5. بعد ا طی کردن این مراحل و انجام فرآیند هایفو، نتیجه کار پوستی صاف و زیبا و جوان خواهید داشت. که جوانی و شادابی و سلامتی را تضمین می کند.

ناحیه هایی که با استفاده از هایفو سالنی می توان آنها را لاغر کرد :

 • شکم
 • قسمت پهلوها
 • پست بدن
 • قسمت داخلی  ران و باسن
 • بازوها و غبغب

هایفو کلینیکی چیست و چگونه کار می کند؟

مرکز فروش انواع دستگاه هایفو کلینیکی، مورد دیگری که در این مرکز و همه مراکز در سطح ایران در حال فعالیت هستند،هایفو کلینیکی می باشد.روش هایفو با لیفت صورت و لیفت های نخی و پرکننده ها یبوتاکس صورت متفات عمل می کند . در این فرآیند در سطح پوست صورت در دما مناسب انرژی حرارتی در حدود 70-60 درجه سلسیوس داده می شود که باعث ایجاد انقباض در بافت صورت شده و در نتیجه موجب رشد کلاژن ها می شود.

آیا هایفو تراپی باید توسط پزشک متخصص انجام شود؟

بله انجام فرآیند هایفو بسیار دقیق است و نیازمند آگاهی و علم مختص خود می باشد. پزشکان از از محل عروق و اعصاب و عضلات صورت و گردن کاملاً آگاهی داشته که این امر خیلی در هایفو تراپی مهم است.همچنین دستگاه شامل پارامترهایی است که باید آنها را به صورت دقیق تنظیم نماییم و با توجه به جنس و میزان ضخامت پوست این پارامترها متفاوت می باشند. برای مثال در قسمت هایی از پوست که ضخامت کمتری دارند مانند پیشانی و دور چشم ها نیازمند انرژی کمتری می باشد.

مرکز فروش انواع دستگاه هایفوتراپی

چرا امروزه تکنولوژی هایفو دوستداران زیادی دارد؟

با استفاده از هایفو می توان صورت و بدن را بدون نیاز به جراحی و عوارض بیهوشی لیفت داد و آن را زیبا کرد . که روش هایفو یکی از مدرن ترین روش ها است که تأثیر زیادی بر روی پوست داشته  است. این دستگاه مانند دستگاه سونوگرافی معمولی از امواج اولتراسوند استفاده می کند و هیچ گونه اشعه ای ندارد. کاملاً بی خطر می باشد. می توان تنها در یک جلسه با تایم حدود 45 دقیقه به نتیجه مطلوب و ماندگار دست پیدا کرد.
این خیلی خوب است که بتوانیم تنها در یک جلسه بدون هیچ گونه درد و عوارض و آن هم بدون خونریزی و جراحی صورت خود را لیفت کنیم. که ماندگاری بالایی دارد . به همین دلیل مورد استقبال همه مردم قرار گرفته است و در قرن حاضر به یکی از پر طرفدار ترین روش ها لیفت صورت تبدیل شده است.

نکات مهم در انتخاب هایفو تراپی

برای اینکه از انجام هایفو تراپی رضایت کامل را به دست آوریم باید به نکات زیر توجه کنیم:

 • از نتیجه فرآیند هایفو توقعات واقعی داشته باشیم. فکر نکنیم که قرار است معجزه رخ دهد.
 • به میزان افتادگی پوست و مقدار پین و چروک ها توجه شود.
 • بعد از مشاهده فرد و بررسی چین و چروک ها و افتادگی و شلی پوست ، پزشک تشخیص می دهدکه آیا فرد کاندید مناسبی برای درمان با هایفو می باشد یا خیر.
 • و اینکه آیا فقط با روش هایفو درمانی می توان چین و چروک ها را از بین برد یا درمان های دیگری هم نیاز است؟!
  به این دلیل که گاهی احتیاج است هایفو را در کنار دیگر روش های درمانی مانند تزریق چربی یا ژل های هیالورونیک ترکیب کرده. و برای افراد استفاده شود تا نتایج قابل قبولی به دست بیاید.

بهترین دستگاه هایفو تراپی چیست؟

بهترین دستگاه هایفو، دستگاه هایفو دابلو می باشد. دابلو را می توان نام یک برند در کشور کره دانست که به وسیله شرکت Hironic ساخته می شود و در کشور ایران به عنوان بهترین دستگاه هایفو شناخته می شود. به این خاطر که تأثیرات درمان با استفاده از این دستگاه به خوبی احساس می شود و در یک جلسه درمانی بیشترین ماندگاری را دارد.

قیمت هایفو تراپی چقدر برآورد می شود؟

این قیمت با توجه به میزان شلی و افتادگی در پوست افراد و همچنین روش درمان تخمین زده می شود. اگر افتادگی پوست خیلی زیاد باشد و مچنین مشکلات پوستی مانندمنافذ باز ، جای جوش و لک در پوست مشاهده شود نیازمند درمان ترکیبی می باشد و روش هایفو تراپی به تنهایی نمی تواند پاسخگوی این مشکل باشد. که برای انجام درمان ابتدا بر روی پوست هایفو تراپی صورت گرفته و بعد از آن بلافاصله میکرونیلدلینگ برای بهبود و درمان در سطح پوست صورت می گیرد.
که تأثیر فوق العاده ای برای سطح پوست دارد چون هم از لایه های زیر لیفتینگ انجام می شود و هم در لایه های سطح پوست درمان صورت می گیرد و به همین دلیل ضایعات موجود در سطح پوست مثل جای جوش و لک ها از بین می روند.

مرکز فروش انواع دستگاه هایفو تراپی

در ایران مراکز زیادی برای فروش دستگاه هایفو تراپی وجود دارند که انواع دستگاه های هایفو را ارائه می دهند و شرکت ما هم جزء آنها بوده و مرکز فروش انواع دستگاه هایفو تراپی می باشد که برای داشتن اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نموده و بعد از انجام مشاوره ، برای خرید دستگاه ها اقدام کنید.

افسانه مجلسی ثانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آروینیا شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات زیبایی پوست دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید