فروش تجهیزات زیبایی پوست
خانه / دستگاه هایفو / فروش دستگاه هایفو اولترا سه بعدی

فروش دستگاه هایفو اولترا سه بعدی

فروش دستگاه هایفو اولترا سه بعدی بسیار قوی تنها با یک جلسه توانایی انجام لیفت و جوانسازی،تنها در یک جلسه درمانی و عدم آسیب به بافت های محیطی بدون درد و خونریزی .

لیفت سه بعدی یا اولتراپی که با استفاده از انرژی متمرکز فراصوتی انجام می شود ، به عنوان بهترین روش برای لیفت صورت و گردن مورد استفاده قرار می گیرد.
با استفاده از دستگاه هایفو اولترا سه بعدی پوست می توانید پوست بسیار زیبایی داشته باشید که در عین زیبایی سطحی هموار نیز دارد.

فروش دستگاه هایفو اولترا سه بعدی 5

لیفت هایفو سه بعدی برای چه کسانی مناسب است؟

برای از بین بردن شلی پوست افراد بالای ۳۰ سال ، که در قسمت گردن و صورت این مسئله بیشتر دیده می شود و می خواهند این موضوع را از بین ببرند و آن را لیفت کنند، لیفت هایفو سه بعدی گزینه بسیار مناسبی می باشد.اگر این تصمیم در بین سن ۳۰ تا ۴۰ سالگی اتفاق بیفتد، کلاژن بیشتری در پوست تولید می شود که باعث می شود پیر شدن پوست دیرتر اتفاق بیفتد.اما معمولاً افراد در بازه سنی ۴۰ تا ۶۰ سال ، از این درمان استفاده می کنند.

فروش دستگاه هایفو تراپی سه بعدی

در مرکز مشاوره ما به شما آموزش می دهیم که چگونه از روش هایفو تراپی سه بعدی ، بدون نیاز به عمل جراحی ، پوستی صاف داشته باشید. می توانید با انجام هایفو تراپی ، نتایج خوبی را به دست بیاورید.
یکی از دلایل راضی بودن بیشتر مشتریان ، به دلیل سرعت انجام کار و به دلیل سرپایی بودن هایفوتراپی سه بعدی است. چون علاوه بر این که نیازی به عمل جراحی و بیهوشی وجود ندارد و بیماران بلافاصله بعد از اینکه بر روی پوست صورت و یا گردن خود عمل لیفت را انجام دهند، وارد زندگی عادی شده و به کسب و کار خود ادامه می دهند. بدون کوچک ترین عذاب و دردسری.

کاربرد های هایفو

 • پوست گونه ها سفت می کند. که به آن لیفت گونه می گویند.
 • چین و چروک را کاهش داده و خط چانه را بهبود می بخشد.
 • پوست سالم را ارتقا داده و آن را ظریف و براق می کند. که به آن لیفت عمومی و جوان سازی پوست می گویند.
 • باعث از بین رفتن چین و چروک گردن  شده و از پیر شدن گردن جلوگیری می کند.که به آن اصطلاحاً لیفت و محکم کردن گردن می گویند.
 • باعث بهبود الاستیک پوست شده و پوست را سفت می کند.
 • باعث از بین رفتن خطوط ابرو و پیشانی می شود. که به آن لیفت ابرو می گویند.
 • باعث از بین رفتن چین و چروک های در قسمت پیشانی و چشم ها و لب و بینی می شود.
 • فروش دستگاه هایفو اولترا سه بعدی 4

مزایای استفاده از دستگاه هایفو اولترا سه بعدی برای لیفت پوست

 • باعث تحریک شدن تولید کلاژن ها می شود.
 • نیازی به برش دادن نیست.
 • دوره نقاهت وجود ندارد.
 • نتایج نهایی فوق العاده عالی هستند.
 • با انجام دادن سالی فقط یک بار میتوان بهترین نتایج را مشاهده کرد.

فقط در یک جلسه انجام لیفت هایفو اولترا سه بعدی می توانید تأثیرات فوق العاده آن را بر روی پوست خود ببینید.که این روش درمان در پوست کلاژن تولید می کند و باعث جوانی و شادابی پوست می شود. با استفاده از لیفت هایفو می توان در قسمت هایی از پوست مثل: غبغب، پیشانی، گردن، بینی و پوست صورت از این تکنولوژی استفاده کرد . با استفاده از این روش می توان چین و چروک ها و خطوط ظریف صورت را از بین برد.

نتایج لیفت سه بعدی هایفو بعد از چه مدت زمانی مشاهده می شود؟

در بعضی مواقع بیماران بلافاصله بعد از درمان تأثیر استفاده از هایفو را بر روی پوست خود مشاهده می کنند اما برای به دست آوردن نتایج اصلی و نهایی باید کمی صبور بود و حداقل ۳ ماه بعد آنها را مشاهده کرد.بعد از این که این مدت زمان طی شد، کلاژن های جدید که قوی تر هستند ، با کلاژن های قدیمی جایگزین می شوند . بعد از گذشت ۶ ماه از تولید کلاژن، نتایج بهتری حاصل خواهند شد.

فروش دستگاه هایفو اولترا سه بعدی 3

دوام و طول عمر نتایج لیفت هایفو سه بعدی چقدر است؟

برای اکثر افراد این نتایج به مدت یک سال ماندگاری خواهد داشت.که می توان با انجام دادن درمان مجدد، در هر سال، از روند پیر شدن پوست جلوگیری کرد و آن را به تعویق انداخت و نتایج لیفت هایفو سه بعدی را حفظ کرد .

 

سوالات متداول

آیا لیفت هایفو درد دارد؟

دردناکی در این روش هنوز به صورت قطعی گزارش نشده است، اما این امکان وجود دارد که در قسمت های استخوانی پوست کمی تیر کشیدگی احساس شود و یا اینکه در بازه درمانی ، پوست افراد کمی دچار گرمی و سوزش شود.

آیا لیفت هایفو سه بعدی کار امنی است؟

در حال حاضر در تمام جهان بیشتر از هزاران بار از روش هایفو سه بعدی برای لیفت صورت استفاده شده است که خوشبختانه هیچ گونه عوارض جانبی به خصوصی اطلاع داده نشده است . و باید عنوان کرد که تا کنون ۵۰ سال می شود که از انرژی اولتراسوند در علم پزشکی بهره می بریم و تا اکنون عملی بی خطر و کاملاً ایمن بوده است .

آیا می توان لیفت سه بعدی صورت را یک عمل جراحی دانست؟

خیر. باید خاطر نشان کرد که علی رغم این که در این درمان ، با استفاده از انرژی اولتراسوند لایه های زیری پوست مورد حمله و هدف قرار می گیرند، اما در این روش به هیچ عنوان از عمل بیهوشی و یا برش دادن روی پوست استفاده نمی شود .

آیا می توان از لیفت هایفو سه بعدی به جای لیفت صورت استفاده کرد؟

درست است که لیفت هایفو سه بعدی را نمی توان جایگزین جراحی لیفت صورت کرد اما می توان از آن برای کسانی که مایل هستند تا بدون جراحی پوست صورت و گردنشان را لیفت کنند ، درمان مناسبی است.
مسلماً عمل جراحی لیفت صورت نیازمند داشتن وضعیت مالی و روانی و منطقی مناسبی است، که همه افراد از این وضعیت ها برخوردار نمی باشند. به همین دلیل می توان از روش های غیر جراحی هایفو اولترا سه بعدی استفاده کرده و نتایج خوبی را هم به دست آورد.

فروش دستگاه هایفو اولترا سه بعدی 2

لیفت هایفو سه بعدی  چه قدر زمان نیاز دارد؟

با توجه به قسمتی که در آن درمان صورت می گیرد، می توان زمانی بین ۳۰ تا ۹۰ دقیقه را در نظر گرفت.

هایفو اولترا سه بعدی به چند جلسه درمان نیاز دارد؟

در بیشتر افراد با یک جلسه درمانی می توان به نتایج مورد نظر دست پیدا کرد. اما تعداد جلسات درمان با توجه به میزان افتادگی پوست ، واکنش بیولوژیکی بدن به انرژی های اولتراسوند و فرآیند تولید مجدد کلاژن ها بستگی دارد.

عوارض جانبی هایفو سه بعدی چیست ؟

عوارض جانبی خاصی برای این مورد گزارش نشده است . فقط امکان دارد بعد از درمان پوست کمی قرمز گون شود . در تعداد خیلی کمی از افراد ورم پوست، حساسیت و یا سوزش در هنگام لمس کردن پوست گزارش شده است. این وظیفه دکتر شماست که هنگام مشاوره قبل از درمان، به شما در مورد عوارض احتمالی هایفو سه بعدی ، اطلاعات دهد.

امکان ترکیب کردن هایفو سه بعدی با دیگر روش های درمان وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد و می توان روش هایفو را با دیگر درمان ها که غیر جراحی هستند ترکیب نمود. از آن جمله می توان به ترکیب روش هایفو سه بعدی با لیفت نخ یا لیفت لیکوئید (مایع) اشاره کرد که می تواند نتایج خوبی را برآورده کند.

فروش دستگاه هایفو اولترا سه بعدی در این مرکز انجام می شود که می تواند برای جوانسازی پوست صورت و گردن از آن استفاده کرد و می توان در یک جلسه این کار را انجام داد.

مزیت استفاده از هایفو اولترا سه بعدی به بقیه روش ها در چیست ؟

در روش هایفو اولترا سه بعدی از امواج اولتراسوند استفاده می شود که هیچ گونه نیازی به جراحی نیست. که در این روش افراد بعد از انجام هایفو سه بعدی می توانند به راحتی در محیط کار حاضر شده و به زندگی عادی خود ادامه دهند.چون نیازی به دوران استراحت و نقاهت نیست و درد کمی دارد و در عوض نتایج بسیار زیادی را دارد.

فروش دستگاه هایفو اولترا سه بعدی

روش کار هایفو سه بعدی به چه صورت است ؟

در این درمان، با استفاده از پروپ های مخصوص می توان امواج اولتراساند را به عمق پوست ارسال کرد و بعد از این که ناحیه های گرمایی روی عضله  که قسمت عمیق پوست را شامل می شود ، ایجاد شدند ؛ شروع به ساختن کلاژن ها می کند.

قبل و بعد از هایفو سه بعدی چه اقداماتی را باید انجام داد؟

معمولاً اقدامات خاصی قبل از هایفو تراپی سه بعدی نیاز نیست ، (در بعضی مواقع مقدار کمی بی حس کننده موضعی مورد نیاز است). بعد از انجام هایفو تراپی فرد نباید پوست خود را گرم نگه دارد و اگر شرایط آن را داشته باشد نا از مواد خوراکی که باعث فعال کردن کلاژن ها می شود استفاده کند خیلی خوب است.

هایفو تراپی سه بعدی برای چه کسانی مناسب است؟

انجام هایفو تراپی سه بعدی برای خانم های باردار ، برای افراد دیابتی ، البته کسانی که دیابت پیشرفته دارند مناسب نیست. همچنین برای کسانی که در بدنشان پروتز فلزی دارند، یا کسانی که عفونت فعالی در قسمت درمان شده دارند و همچنین افرادی که سن آنها زیر ۳۰ سال است توصیه نمی شود.

آیا این روش برای همه نوع پوست مناسب است؟

هایفو تراپی سه بعدی برای همه انواع پوست از روشن و بلوند گرفته تا تیره مناسب می باشد و اثرات خیلی خوبی برای جوانسازی کردن و لیفت پوست دارد. لازم به ذکر است که بعد از روش هایفو تراپی می توان از کرم های بهداشتی استفاده کرد و هیچ محدودیتی وجود ندارد.

بین بوتاکس و هایفو تراپی سه بعدی چه میزان فاصله باید وجود داشته باشد؟

لازم به ذکر است که بلافاصله بعد از انجام هایفو تراپی می توان از بوتاکس استفاده کرد اما بعد از تزریق ژل بوتاکس تا مدت ۱ ماه باید هایفو انجام نشود.

بین هایفو اولترا سه بعدی و هایفو های دیگر چه تفاوتی وجود دارد؟

در دیگر دستگاه های هایفو برای فعال کردن کلاژن فقط از یک خط استفاده می شود. اما در روش هایفو اولترا سه بعدی تعداد نقاط بیشتر است ، همچنین دارای سطح مقطع سه بعدی است که عمق نفوذ در آن خیلی دقیق است و اثر و ماندگاری آن خیلی بالاتر است و با هیچ کدام از دستگاه های دیگر قابل مقایسه نیست.

فروش دستگاه هایفو اولترا سه بعدی

فروش دستگاه هایفو اولترا سه بعدی ، در این مرکز انجام می شود که نتیجه آن لیفت بسیار قوی تنها در یک جلسه ، بدون درد و خونریزی است که به هیچ نوع پوست خاصی محدود نمی شود . دارای تأییدیه های معتبر جهانی است . این دستگاه ها به سراسر ایران ارسال می شوند. آموزش های تخصصی به صورت رایگان داده می شود و پشتیبانی رایگان است و همه دستگاه ها دارای گارانتی می باشند .
همچنین دستگاه ها شامل خدمات پس از فروش می باشند و مشاوران ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخ همه سوالات و خواسته های شما مشتریان گرامی را می دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
تجهیزات زیبایی پوست آروینیا
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: افسانه مجلسی
شماره موبایل: 09120389521
تلفن ثابت: 02128429581

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه هایفو کلینیکی

قیمت دستگاه هایفو کلینیکی

قیمت دستگاه هایفو کلینیکی با توجه به مدل و سال ساخت و همچنین نوع آن …

پاسخی بگذارید

پاسخگویی آنلاین کانال تلگرام