قیمت خرید تخت بیمارستانی + فروش در تجارت و صادرات

تخت بیمارستانی از جمله تخت هایی است که فروش زیادی دارد. برای اطلاع از قیمت خرید تخت بیمارستانی با ما تماس بگیرید.

تخت بیمارستانی چیست؟

تخت بیمارستانی برای استراحت و مراقبت از بیمارانی که بستری شده‌اند کاربرد دارد. این تخت ها مناسب بیمارانی است که عمل های جراحی انجام داده اند. یا گاهی اوقات بعضی بیماران برای همیشه باید روی تخت بستری باشند. بنابراین استفاده از تخت مناسب یکی از گزینه های حساس است. شما می‌توانید انواع مختلف تخت بیمارستانی را با توجه به کارایی و کاربرد آن تهیه کنید. کارشناسان ما با دادن مشاوره رایگان به شما، کمک خواهند کرد تا تخت مناسب خود را تهیه کنید.

قیمت خرید تخت بیمارستانی

انواع تخت بیمارستانی

این نوع تخت در مدلهای ساده خانگی و تمام اتوماتیک وجود دارد. از مدل ساده برای بستری در منزل استفاده می‌شود. تخت های تمام اتوماتیک در مدلهای مختلف وجود دارند و بیشتر مخصوص بیمارستانها و مراکز درمانی هستند.

 • تخت بیمارستانی سه شکن برقی
 • تخت بیمارستانی چهار شکن برقی
 • تخت برقی صندلی شو

ویژگی های تخت بیمارستانی

تخت بیمارستانی به دلیل اینکه برای بیماران طراحی شده است، باید از امکانات ویژه حرکت هم برخوردار باشد.

 • این تخت ها معمولا در قسمت های سر بیمار قابل تنظیم هستند.
 • همچنین در قسمت زیر پای بیمار، قابلیت تنظیم شدن دارند. به این روش می‌توانید از ایجاد زخم بستر در بیماران جلوگیری کنید.
 • همچنین امکان تنظیم ارتفاع در کل سطح مقطع تخت امکان پذیر است.
 • جنس بدنه حفاظ تخت از کیفیت بالایی برخوردار بوده تا بیمار دچار آسیب نشود.
 • از چرخ های ترمز دار برای ثابت نگه داشتن تخت استفاده می‌شود.

قیمت خرید تخت بیمارستانی

قیمت خرید تخت بیمارستانی + فروش در تجارت و صادرات

قیمت خرید تخت بیمارستانی به نوع و کیفیت آن بستگی دارد. این تخت ها در مدل های مکانیکی و برقی، ساده و مخصوص بیمارستان موجود هستند. برای اطلاع از قیمت خرید انواع تخت بیمارستانی با کارشناسان ما تماس بگیرید. تا ضمن اطلاع از قیمت، از مشاوره رایگان هم بهره مند شوید.

قیمت خرید تخت بیمارستانی

نکات مهم هنگام خرید تخت بیمارستانی

تخت های بیمارستانی از حساسیت خاصی برخوردار هستند. به جهت اینکه بیماران باید در وضعیت های مختلف بیماری، بر روی این تخت ها استراحت کنند. بنابراین باید به نکات مهمی هنگام خرید آن دقت کرد:

 • قدرت تحمل تخت و جنس جک

این تخت ها باید قادر باشند تا وزن های زیادی را تحمل کنند. در مواقعی بیماران قادر به حرکت نیستند و باید با استفاده از جک، وضعیت آنان تنظیم شود. بنابراین باید بالابر یا جک تخت از کیفیت بالایی برخوردار باشد. البته شما می‌توانید تخت برقی هم خریداری کنید. دیگر نیاز به اهرم و بالابر ندارد و با یک دکمه اندازه آن تنظیم خواهد شد.

 • حفاظ تخت بیمار:

حفاظ تخت بیمار هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این حفاظ باید از نظر ارتفاع و همچنین توانایی تحمل وزن و جنس فلز، کیفیت بالایی داشته باشد.

 • جنس رویه تخت

نکته مهم در جنس رویه تخت بیمارستانی، قابلیت ضدعفونی کردن آن است. علاوه بر آن باید از کیفیت خوبی برخوردار باشند تا تحمل وزن بالا را داشته باشند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

تماس با ما