مجموعه آروینیا شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات زیبایی پوست دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع دستگاه هایفو لاغری

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه هایفو لاغری چیست؟روش درمان با استفاده از هایفو لاغریمشاوره قبل از هایفو لاغریآیا درمان لاغری با هایفو دردناک است؟تعداد جلسات هایفو لاغریچه کسانی برای هایفو لاغری مناسب هستند؟لاغری با هایفو در چه قسمت هایی از بدن استفاده می شود؟مزایا ، عوارض و مراقبت های بعد از هایفو لاغریروند درمان با هایفومدت زمان درمان و نتایج حاصلهآیا با روش هایفو لاغری می توان کاهش وزن داشت؟مراقبت های بعد از لاغری با هایفو چیست؟خرید انواع دستگاه هایفو لاغری
خرید انواع دستگاه هایفو لاغری

خرید انواع دستگاه هایفو لاغری جهت استفاده در کلینیک و سالن های زیبایی در این مجموعه انجام می شود .شما می توانید از طریق شماره تماس 09120389521 اطلاعات بیشتر کسب کنید.

دستگاه هایفو لاغری چیست؟

دستگاه لیپوشیپ Lipo shape جزء اولین دستگاه لاغری در جهان است.روش کار این دستگاه به صورت غیر تهاجمی می باشد و می تواند بدون جراحی و حتی برش به عمق 10 میلیمتر در سطح پوست نفوذ نماید و چربی ها را با استفاده از امواج اولتراسوند از بین ببرد. با استفاده از این روش می توان تنها در سه جلسه درمان لاغری را انجام داد.به همین خاطر هم پزشکان و هم بیماران از این روش کاملاً راضی هستند.
با استفاده از این روش می توان نزدیک به 1 اینچ چربی ها را در شکم، ران، پهلوها، بازو را کاهش داد . به عبارتی می توان تمام نقاط بدن را با استفاده از این روش لاغر کرد.
این روش درمان و لاغری به طور متوسط نزدیک به نیم قرن است که در درمان به صورت غیر تهاجمی تومورها استفاده می شود و در سالهای اخیر از آن برای از بین بردن و کم کردن چربی ها نیز استفاده می شود.
طی تحقیقات به عمل آمده، مشاهده شده است که حداقل دو سانتی متر از بافت چربی ها را با استفاده از هایفو لاغری می توان از بین برد.

روش درمان با استفاده از هایفو لاغری

در این روش از ارسال امواج اولتراسوند که امواج پر قدرت فراصوت می باشند ، به صورت متمرکز به بافت چربی های مورد نظر بهره برده می شود و در این بافت ها دما نزدیک 65 تا حدود 75 درجه سانتی گراد می رسد  و به دلیل اینکه دمای بالاتر از 56 درجه سانتی گراد؛ سمیت گرمایی ایجاد می کند و باعث از بین رفتن بافت چربی در آن محل ها می شود.باعث ایجاد نکروز موضعی انعقادی کی شود و سلول های چربی را از بین می برد که برگشت ناپذیر می باشد .
بعد از آن این چربی های از بین رفته به واسطه سیستم لنفاتیک منتقل می شوند و اندکی از آن نیز در قسمت کبدفرد متابولیزه می شوند.و بقیه هم از طریق ادرار دفع می شوند. برای  خرید انواع دستگاه هایفو لاغری با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مشاوره قبل از هایفو لاغری

در ابتدا نیازمند دانستن دلایل افراد برای انجام درمان لاغری با هایفو هستیم. لازم است که همه افراد قبل از استفاده ازهایفو لاغری این را بررسی کنند که آیا بعد از انجام درمان لاغری با هایفو به همه خواسته های خود می رسند یا خیر . پزشک قبل از هر چیزی پرونده پزشکی شما و تمام سابقه های پزشکی و دارویی شما را مورد بررسی قرار می دهد. تا مطمئن شود که این روش درمان هیچ گونه ضرری برای شما نخواهد داشت و بعد از آن لازم است تا فرم رضایت خود را ا انجام لاغری با هایفو امضا کنید.
تا مشخص شود شما با همه مزایا و عوارض این روش آشنایی دارید.
پزشکان برای قبل از شروع روند درمان به بیماران توصیه هایی را می کنند . از جمله این موارد می توان به پرهیز از خوردن آسپرین ، و یا هرگونه دارویی که ضد التهاب است . که باید تا چند هفته قبل از شروع درمان این موارد را رعایت کنید. همچنین پزشکان از بیماران قبل و بعد از درمان عکسی می اندازند که بعد از درمان نتایج را به خوبی مشاهده کنید.

خرید انواع دستگاه هایفو لاغری

آیا درمان لاغری با هایفو دردناک است؟

بیماران در هنگام درمان به دلیل اینکه حرارت ایجاد شده بالاست، در بافت چربی خود مقدار کمی سوزش احساس می کنند که معمولاً نود درصد از مراجعه کنندگان توانسته اند تا کنون این سوزش را تحمل کنند، برای آن ده درصدی که نمی توانند این درد را تحمل کنند داروی مسکن تجویز می شود تا بی حس شده و هیچ گونه سوزشی را متوجه نشوند.

در روش درمان با استفاده از دستگاه هایفو لیپوشیپ نیز امواج اولتراسوند که قدرت بالایی دارند و به صورت پی در پی به عمق یک سانتی متر از سطح پوست فرد متمرکز می شوند و باعث می شوند تا تأثیرات درمان با این روش فوق العاده باشد. در این فناوری امواج رگباری از اولتراسوند به بافت های چربی فرد وارد شده. درجه حرارتی معادل با 70-60 درجه سانتی گراد تولید میکنند و مسلماً در این دما همه سلول های چربی می میرند. که باید بعد از عمل لیپوشیپ آب مصرف کنید.

تعداد جلسات هایفو لاغری

می توان در سه جلسه هایفو لاغری به نتایج مد نظر خود دست پیدا کنید. بهتر است بین هر جلسه یک ماه فاصله ایجاد شود . چربی هایی که از بین می روند به وسیله گلبول های سفید خون احاطه می شوند و وارد کبد فرد شده و در آنجا متابولیزه می شوند. سپس توسط مدفوع دفع می شود . که خود این فرآیند دفع و از دست دادن چربی ها حدود چهار الی شش هفته ادامه پیدا می کند .
که حتی می توان در صورت دقت در مدفوع فرد، خارج شدن چربی ها ر ا مشاهده نمود.که این یک مورد کاملاً طبیعی است و نشان دهنده درست بودن فرآیند هایفو لاغری می باشد.

خرید انواع دستگاه هایفو لاغری

چه کسانی برای هایفو لاغری مناسب هستند؟

هیچ گونه محدودیت پذیرشی وجود ندارد و در همه افراد اگر میزان چربی موجود در اندام های بدن به اندازه یک سانتی متر ضخامت داشته باشد می توانند از این روش استفاده نمایند. مسلماً کسانی که در آنها ضخامت چربی از یک سانتی متر کمتر باشد ، دارای اندام ایده آلی هستند و نیازی به انجام لاغری ندارند.

لاغری با هایفو در چه قسمت هایی از بدن استفاده می شود؟

در قسمت های شکم که بعد از زایمان چربی های تجمع پیدا کرده اند ، در قسمت داخلی و خارجی ران ها، در قسمت بازوها و پهلوها(چربی های اضافه در دور کمر ) می توان از هایفو برای لاغری استفاده کرد.می توان گفت دستگاه های هایفو تفاوت های آنچنانی با یکدیگر ندارند و با استفاده از کارتریج های متفاوت می توان  کاربرد دستگاه ها را عوض نمود. در هایفو های لاغری از کارتریجهایی با عمق 9 الی 13 میلیمتر استفاده می شود .که این هایفو ها مختص استفاده برای لاغری بدن می باشند.
و با فرستادن انرژی اولتراسوند به لایه های چربی باعث از بین بردن چربی ها می شود.
در این روش از امواج اولتراسونیک به صورت متمرکز برای تجزیه یا لیپولیز سلول های چربی به صورت انتخابی در قسمت های خاص استفاده می شود و با این حال از اعصاب و عروق خونی و لایه های خارجی پوست محافظت می شود. که مجموعاً باعث کم شدن سایز بدن و از بین رفتن چری ها می شود . معمولاً این روش درمانی در اکثر افراد بدون درد گزارش شده است. و افراد بعد از درمان می توانند به زندگی عادی خود ادامه دهند. و بعد از گذشت چند هفته نتایج به خوبی قابل مشاهده خواهند بود.برای خرید انواع دستگاه هایفو لاغری می توانید از طریق شماره های درج شده با مشاوران ما در تماس باشید.

مزایا ، عوارض و مراقبت های بعد از هایفو لاغری

این روش درمانی نیازی به جراحی و بیهوشی ندارد.و همچنین نیازی به دوران نقاهت نیست . روش لاغری با هایفو یک روش کاملاً بی خطر می باشد که در آن امواج التراسونیک هیچ گونه تأثیری بر روی رگ ها، بافت های بدن و یا اعصاب ندارد و فقط سلول های چربی را مورد حمله خود قرار می دهدو این چربی های اضافه با استفاده از سیستم لنفاوی از بدن انسان خاج می شوند.

خرید انواع دستگاه هایفو لاغری

روند درمان با هایفو

برای انجام این درمان نیازمند هیچ گونه بیهوشی یا بی حسی نیست. قبل از اینکه پزشک درمان را شروع کند در قسمت های خاصی از بدن که شامل چربی ها می باشد و نیازمند لاغری است، علامت گذاری های خاصی را انجام می دهد، سپس ژل مخصوص التراسوند را روی پوست بیمار می مالد . که این ژل به حرکت کردن راحت هندپیس روی یپوست و همینطور وارد کردن راحت تر امواج التراسوند به قسمت زیرین پوست بیمار کمک می نماید.
بعد از آن پزشک هندپیس را به آهستگی روی ناحیه های مورد نظر که علامت گذاری شده است، حرکت می دهد. که این کار باعث انتقال پالس های کوتاه انرژی اولتراسونیک که به صورت متمرکز هستند، به داخل چربی ها می شود.
این روش هیچ گونه آسیبی به عروق خونی و اعصاب و دیگر بافت های پیوندی بدن نمی رساند. حتی به پوست هم هیچ آسیبی وارد نمی شود.فقط باعث تجزیه شدن و از بین رفتن سلول های چربی می شود. هنگامی که این فرآیند تکرار شود، دستگاه هایفو لاغری می تواند یک لایه را از بافت های چربی که زیر پوست هستند، نابود کند.
در حین  تابیدن امواج اولتراسونیک ، سلولهای چربی تخریبب می شوند، و تری گلیسرید ها که (محتویات سلول های چربی ) هستند ، در بین مایع های سلول پخش می شوندبعد از آن این مایع از طریق سیستم عروق(رگ ها) و سیستم لنفاوی وارد کبد می شوند. بعد از ورود چربی ها به کبد انسان، بدن انسان هیچ تمایزی بین چربی های غذاهای مصرفی و چربی های تخریب شده قائل نمی شود. و همه این چربی ها از طریق مکانسیم طبیعی بدون انسان از راه کد به بیرون برده می شوند. برای خرید انواع دستگاه هایفو لاغری می تواند با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مدت زمان درمان و نتایج حاصله

مدت زمان درمان لاغری با هایفو به آناتومی بدن فرد و ناحیه های تحت درمان بستگی دارد . می توان زمان تقریبی 45 تا یک ساعت و نیم را برای این درمان در نظر گرفت. بعد از گذشت دو تا سه ماه که چربی های بدن به صورت کامل از طریق کبد پاکسازی شوند، میتوان شاهد نتایج هایفو لاغری بود. برای هر ناحیه از بدن نیازمند یک جلسه درمان است ، اما در بعضی افراد نیازمند تکرار درمان است که این مسئله توسط  پزشک تشخیص داده می شود.

آیا با روش هایفو لاغری می توان کاهش وزن داشت؟

هدف این درمان کم کردن چربی های موضعی بدن و فرم دادن به بدن است. نمی توان این درمان را جایگزین رژیم های غذایی و ورزش دانست، به همین دلیل نمی توان آن را روشی برای کاهش وزن دانست.

خرید انواع دستگاه هایفو لاغری

مراقبت های بعد از لاغری با هایفو چیست؟

پزشک بعد از انجام درمان توصیه هایی را برای هر فرد متناسب با سیستم بدنی آن فرد ارائه می دهد. که باید به آنها توجه کرد تا نتایج درمانی خوبی را مشاهده کرده و از خطرات عوارض هایفو لاغری در امان بود. در زیر به چند مورد اشاره می شود:

  • منفی نگه داشتن کالری دریافنی بدن تا 4 روز بعد از درمان برای اطمینان پیدا کردن از اینکه انرژی های چری ها از بین رفته توسط این درمان ، به صورت درست توسط بدن فرد مصرف می شود .
  • این غذاها ، غذاهایی هستند که مقدار کالری آنها خیلی کم است اما بدن انسان برای اینکه چربی ها را بسوزاند باید کالری زیاد را استفاده کند. مانند : خیار، کرفس، گوجه فرنگی، توت ها، ریواس و …
  • تا دو هفته بعد از درمان رژیم کم چربی و کم کربوهیدرات استفاده شود.
  • تا دو هفته بعد از دمان تمرینات شدید بدنی نداشته باشید.
  • در صورت مشاهده درد شدید با پزشک تماس بگیرید.

خرید انواع دستگاه هایفو لاغری

برای خرید انواع دستگاه هایفو لاغری می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمائید. کارشناسان ما همواره پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند.

افسانه مجلسی ثانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: افسانه مجلسی ثانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09196846903

phone icon شماره تماس ثابت: 02128429581

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: arviniya@

instagram icon اینستاگرام: arviniya@

email icon ایمیل: info@arviniya.com

مجموعه آروینیا شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات زیبایی پوست دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید