فروش تجهیزات زیبایی پوست
خانه / دستگاه هایفو / فروش دستگاه هایفو لاغری

فروش دستگاه هایفو لاغری

فروش دستگاه هایفو لاغری و کلیه دستگاه های هایفو در این سایت امکان پذیر می باشد و می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

معرفی دستگاه هایفو لاغری

برای اولین بار در جهان انسانها توانستند با استفاده از دستگاه لیپوشیپ Lipo Ship  از شر چربی ها خلاص شوند و به اندام ایده آل خود برسند. این دستگاه می تواند به اعماق پوست نفوذ کرده و به نوعی بدون هیچ گونه برش و جراحی در پوست، می تواند باعث لاغری شود.تعداد جلسات درمان کاملاً به اندام اشخاص و قسمت مورد درمان بستگی دارد.
این دستگاه دارای کارتریج هایی با عمق های مختلف است. که از کارتریج های با عمق زیاد در قسمت های عمیق پوست مانند  شکم و پهلو استفاده می شود.  و از کارتریج های با عمق کم ؛ ۱٫۵ میلی متر برای اطراف چشم ها  و ابروها و قسمت های نازک پوست می توان استفاده کرد.
کارشناسان در طی این سالها به این نتیجه رسیده اند که با استفاده از دستگاه هایفو لاغری می توان تا عمق ۲ سانتی متر از چربی های بدن را از بین برد. که این خود یکی از بهترین روش ها محسوب می شود.

فروش دستگاه هایفو لاغری

شیوه ی درمان هایفو لاغری و از بین بردن چربی ها

این روش هم مانند بقیه روش های هایفو عمل می کند و نیازی به حتی یک برش سطحی هم ندارد و امواج را با شدت زیاد به اعماق پوست می فرستد و هنگامی که دما آنقدر زیاد شود که بتوان در آن دما از شر چربی ها راحت شد. که معمولاً بین ۶۵ تا ۷۵ درجه سانتی گراد را شامل می شود؛ این امواج کار خود را می کنند. فروش دستگاه هایفو لاغری توسط کارشناسان ما انجام می شود.
حتماً برایتان جای سوال است که این چربی ها به کجا می روند . باید بگوییم که سیستم لنفاتیک در بدن انسان وظیفه انتقال چربی ها را به عهده می گیرد. باقی مانده چربی ها هم از طریق کبد تجزیه می شوند. همانطور که می دانید کبد انسان بین دیافراگم و معده واقع شده است . و به نوعی مانند یک صافی عمل می کند و همه چیز از این صافی رد می شود. این چربی ها نیز توسط آنزیم های کدی تجزیه می شوند و مواد محلول در آب تجزییه می شوند تا از طریق سیستم ادراری دفع شوند.

پروسه درمان لاغری با هایفو

همانطور که قبلاً هم گفتیم این روش هیچ گونه بیهوشی و بی حسی نیاز ندارد. پزشک شما قبل از انجام لاغری با استفاده از خودکار یا وسیله ای شبیه آن می تواند قسمت های بدن که چربی دارند و باید از بین بروند را علامت می گذارد . بعد از آن یک ژل روی پوست مالیده می شود که همان زل هنگام سونوگرافی است که همه حداقل یک بار در طول عمر خود آن را تجربه کرده اند.که این ژل کار خاصی نمی کند و فقط برای راحتی حرکت دادن هندپیس روی پوست است .
پزشک به آرامی دستگاه را روی بدن ماساژ داده و دستگاه کار خود را انجام می دهد. انرژی ای که از این طریق به بدن می فرستد در آن دمای گفته شده باعث حذف چربی ها می شود . شاید باورش کمی دشوار باشد . اما این روش به همین سادگی می تواند شما را از شر چربی ها خلاص کند . ضمن اینکه هیچ گونه آسیبی به عروق انسان نمی رساند.
شاید فکر کنید که پوست شما دچار آسیب می شود. اما این کاملاً اشتباه است. و باید بگوییم که این روش به عمق پوست فرستاده می شود و هیچ کاری با سطح پوست شما ندارد. تنها بعد از انجام هایفو لاغری شما کمی قرمزی در پوست مشاهده می کنید که کاملاً طبیعی است. و بعد از چند روز هیچ اثری از آن باقی نخواهد بود.

فروش دستگاه هایفو لاغری

آیا بعد از هایفو شاهد کاهش وزن خواهیم بود؟

این سوال برای همه پیش می آید که بعد از هایفو وزن آنها کاهش پیدا می کند یا نه؟ باید بگوییم که روش هایفو لاغری بر روی چربی های موضعی تمرکز دارد و نمی تواند باعث کم کردن وزن شما شود.اما آن چیزی که مسلم است و حتی بعد از جلسات اول قابل مشاهده است، کاهش سایز فوق العاده اثر بخش است. پس بهتر است رژیم های قبلی خود را ادامه دهید . تا نتایج بهتری کسب کنید.
شما به پزشک مراجعه کرده اید. پزشک با بررسی سیستم بدنی شما و سایز قسمت های مختلف زمان تقریبی انجام هایفو لاغری را به شما گزارش می دهد . که معمولا بین ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت در هر جلسه می باشد. البته در مواردی شاید نیاز باشد درمان شما تکرار شود. که این مورد توسط پزشک تشخیص داده می شود و به اطلاع شما خواهد رسید.
برای کسب نتیجه نهایی باید بعد از انجام هایفو لاغری کمی صبور باشید و به حرف دیگران گوش ندهید . چون قرار نیست بلافاصله بعد هایفو به اندام ایده آل خود برسید . درست است که نتایج حاصله خیلی واضح است اما تقریباً به ۳ ماه زمان نیاز داریم تا همه چربی های حذف شده از طریق کبد به صورت کامل تجزیه شوند. فروش دستگاه هایفو لاغری توسط کارشناسان ما قابل انجام است.

لاغری با هایفو برای چه کسانی مناسب است؟

لازم به ذکر است که از این روش می توان هم برای آقایان و هم خانم ها استفاده نمود.دستگاه هایفو لاغری قادر خواهد بود تا کسانی که دارای چربی های متوسط هستند را نجات دهد و اندام ایده آل به آنها هدیه دهد. آن چیزی که مسلم است استفاده از هایفو لاغری برای افرادی که دارای چربی های کمتری هستند بهترین نتیجه را می دهد. البته این روش برای چربی های که با ورزش و رژیم قادر به از بین بردن آنها نبوده اید واکنش بسیار خوبی نشان می دهد و می توان نتایج فوق العاده را از آن کسب کرد.
بگذارید خیالتان را راحت کنم . اگر تمایل به استفاده از هایفو لاغری را دارید آن قسمت از بدن که لاغر شدن آن خیلی برای شما مهم است را بین دو انگشت فشار دهید. آیا می توان گفت چربی شما به اندازه یک اینچ است؟ بسیار خوب! پس شما می توانید گزینه خوبی برای این روش باشید . البته باید از وزن مناسبی هم برخوردار باشید . ناگفته نماند باید اطلاعات خودتان را در زمینه نتایج هایفو بالا ببریدو انتظار معجزه نداشته باشید. فروش دستگاه هایفو لاغری توسط کارشناسان ما قابل انجام است.

فروش دستگاه هایفو لاغری

لاغری با هایفو برای چه کسانی مناسب نیست؟

  1. اول از هر چیزی شاخص توده بدنی شما مورد ارزیابی قرار می گیرد و نباید بالاتر از ۳۰ باشد.
  2. در قسمت های مختلف بدن باید خونریزی وجود نداشته باشد.
  3. کسانی که داروهای آسپرین برای رقیق کردن خون مصرف می کنند گزینه مناسبی برای هایفو لاغری نمی باشند.
  4. زنان باردار یا حتی اگر قصد باردار شدن دارد به شما این روش را پیشنهاد نمی کنیم.
  5. اگر در بدن خود دستگاه الکتریکی دارید لطفاً به پزشک اطلاع دهید چون این روش برای شما توصیه نمی شود.

عوارض استفاده از هایفو لاغری

هنوز عارضه خاصی گزارش نشده که آنقدر بزرگ باشد که نگران کننده باشد. اما در همه افراد قرمزی ، کبودی و متورم شدن پوست گزارش شده است که باز هم امکان دارد که در هر فردی متفاوت بروز کند. معمولاً در همه افراد ۲ هفته بعد از انجام هایفو لاغری دیگر اثری از کبودی نخواهد بود. قرمزی پوست هم بعد از چند ساعت کاملاً از بین خواهد رفت . پوست های حساسی که دچار تورم شده اند نیز معمولاً بعد از گذشت چند روز از انجام هایفو دیگر تورمی را ندارند.
پزشک ۳ روز قبل از شروع درمان به شما داروهای مکمل را توصیه می کند همچنین باید ۲ تا ۳ روز بعد از انجام هایفو لاغری یآنها را استفاده کنید که همین قرص ها به برطرف شدن علائم و عوارض هایفو لاغری کمک شایانی خواهند کرد.فروش دستگاه هایفو لاغری در این مرکز قابل انجام است.

فروش دستگاه هایفو لاغری

مراقبت های بعد از انجام هایفو لاغری:

  1. پزشکان معمولاً استفاده از گن های فشار دهنده را به شما پیشنهاد می کنند که می تواننددر قسمت درمان مورد استفاده قرار گیرند و عوارض را به سرعت بهبود بخشند و احساس راحتی به شما دست دهد.
  2. استفاده از مسکن های توصیه شده توسط پزشک
  3. بهتر است جلوی ملتهب شدن پوست بدن را نگیرید چرا که این التهاب خودش یک واکنش طبیعی است که باعث می شود اثر هایفو لاغری بیشتر شود.
  4. این یک اشتباه رایج است که فکر می کنید بعد از هایفو لاغری دیگر نیازی به رژیم های غذایی نیست . بهتر است رژیم معمولی خود را داشته باشید حتی اگر  امکان دارد سعی کنید خیلی کمتر از قبل غذا مصرف کنید، اما توجه کنید که این مسئله بع معنای استفاده نکردن از مواد غذایی خاصی نیست. تنها سعی کنید غذاهای پر کالری و با ارزش غذایی کمتر را از برنامه غذایی خود حذف کرده، تا نتایج خوبی کسب بکنید.

 

فروش دستگاه هایفو لاغری

با هر بار انجام هایفو چقدر سایز کم می شود؟

لازم به توضیح است که دستگاه های ما قادر خواهند بود حدود ۳ سانتی متر از دور کمر بیماران را کم کنند. که این مقدار تقریبا برابر است با کاهش یک سایز . البته این ا قبلا توضیح دادم که باید چربی انباشته شده در افراد حداقل برابر با ۲٫۶ سانتی متر باشد. که برابر است با ۱ اینچ.

فروش دستگاه هایفو لاغری

فروش دستگاه هایفو لاغری در این مرکز قابل انجام است که کارشناسان ما اطلاعات کافی را ذر اختیار شما قرار می دهند. تا بتوانید تصمیم درست را اتخاذ نموده و دستگاه مد نظر خود را با همه امکانات در اختیار داشته باشید.برای داشتن اطلاعات بیشتر و اقدام به خرید دستگاه لاغری هایفو با شماره های درج شده در قسمت پایین همین متن تماس حاصل نموده.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
تجهیزات زیبایی پوست آروینیا
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: افسانه مجلسی
شماره موبایل: 09120389521
تلفن ثابت: 02128429581

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه هایفو کلینیکی

قیمت دستگاه هایفو کلینیکی

قیمت دستگاه هایفو کلینیکی با توجه به مدل و سال ساخت و همچنین نوع آن …

پاسخی بگذارید

پاسخگویی آنلاین کانال تلگرام