مجموعه آروینیا شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات زیبایی پوست دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 7 + 2 =

خرید و فروش دستگاه هایفو تراپی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کار دستگاه هایفو چیست؟فرآیند درمان با استفاده از روش هایفو به چه شیوه ای انجام می گیرد؟در روش هایفو چه نتایجی مد نظر است؟هایفو تراپی چه تفاوتی با روش لیزر دارد؟روش هایفو تراپی برای چه کسانی مناسب می باشد؟عوارض جانبی در استفاده از هایفوتراپینحوه عملکرد دستگاه به چه صورت است؟کاربردهای دستگاه:خصوصیات دستگاه هایفو:خرید و فروش دستگاه هایفو تراپی

خرید و فروش دستگاه هایفو تراپی جهت استفاده در کلینیک و سالن های زیبایی در این مجموعه انجام می شود. شما می توانید از طریق شماره 09120389521 اطلاعات بیشتر کسب کنید.

کار دستگاه هایفو چیست؟

هایفو با روشهای درمان لیفتینگ پوست مانند لیفت نخی ، بوتاکس و پرکننده صورت، فرق دارد و از تزریقات استفاده نمی کند.
خرید و فروش دستگاه هایفو تراپی به موارد زیادی بستگی دارد . از آن جمله میتوان به کاربرد دستگاه هایفو و خصوصیات دستگاه هایفو اشاره کرد.

در این روش سطح پوشت صورت دور زده می شوند تا در دمای مناسبی انرژی مورد نیاز فراصوت در عمق مورد نظر تحویل داده شود . در هر بار عمل هایقو انرژی حرارتی بین 70-60 درجه سلسیوس به بافت صورت وارد می شود . که در این حرارت دو چیز اتفاق می افتد:

 1. بافت صورت از طریق جراحی فوراً انقباض پیدا می کند.
 2. باعث رشد کلاژن های جدیدی شده

اگر به پوست درجه حرارت معادل با 70-60 درجه سلسیوس وارد شود، کلاژن ها شروع به رشد کردن می کنند. از طریق انقباض بافت و ساخت کلاژن های جدید، انرژی امواج فراصوت ، باعث آزادسازی پوست می شوند. که باعث می شود در طول چند ماه بعد، به صورت تدریجی ، بافت پوست و صورت شروع به سفت شدن کند.

خصوصیت دیگر هایفو این است که چون در این روش از شیوه تصویر برداری فراصوت استفاده می شود . باعث می شود لایه های بافت پوست به دلیل حرارت بالا دیده شوند.

روش هایفو یکی از تنها روش هایی است که در آن از تصویر برداری real time  در دوره درمان استفاده می شود . این روش باعث شده تا دقیقا بدانیم کدام قسمت از پوست ، حرارت می بیند . تا این اطمینان حاصل شود که این انرژی درجایی استفاده می شود که فایده زیادی دارد. خرید و فروش دستگاه هایفو تراپی اگر به صورت قاچاق باشد، تبعاتی را به همراه دارد.

فرآیند درمان با استفاده از روش هایفو به چه شیوه ای انجام می گیرد؟

اول از همه پوست صورت تمیز می شود.  سپس از یک کرم بی حس کننده استفاده می شود که باید 20 دقیقه روی پوست بماند. تا در این روش مشکلی برای بیمار به وجود نیاید و باعث ناراحتی نشود. امکان دارد از داروهای ضد درد استفاده شود. قبل از شروع درمان، ناحیه هایی که نیاز به درمان دارند رو پوست علامت گذاشته می شوند . همچنین از ژل های فراصوت برای راحتی تماس با پوست استفاده می شود .
سپس دستگاه روی پوست گذاشته می شود و انرژی فراصوت به لایه های مختلف پوست وارد می شود . که این پروسه درمان حدود 60-45 دقیقه زمان می برد. در حال حاضر پروتوکول های جدیدی آمده اند که درد کمتر دارند  نیازی به استفاده از مسکن نیست. اما در صورت استفاده از مسکن ها می توان به راحتی از انرژی های بیشتر استفاده کرد و خطوط بیشتری از پوست را تحت درمان قرار داد، که مسلّماً نتایج بهتری نصیبمان خواهد شد.

در روش هایفو چه نتایجی مد نظر است؟

بلافاصله بعد از بازسازی پوست ، درمان آغاز خواهد شد . به همین دلیل در اکثر موارد بلافاصله بعد از درمان ، اثر لیفتینگ ظاهر می شود . اما باید خاطرنشان کرد که درمان کامل نیاز به 6-3 ماه زمان دارد. چون آن  چیزی که مسلم است برای اینکه تولید کلاژن در بدن صورت گیرد ، نیازمند زمان است.

اغلب بیماران می گویند که از هفته ششم بعد از درمان آثار لیفتینگ و بهتر شدن قوام پوست، دیده می شوند. این روش در قسمت فک و غبغب خیلی خوب خود را نشان می دهد . که باعث می شود ابروها به سمت بالا متمایل شوند و در نتیجه چشم ها بزرگ و جذاب به نظر آیند. همچنین باعث افزایش حالت ارتجاعی پوست می شود ، باعث نرم شدن بافت پوست شده و رنگ پوست به صورت یک دست در می آید.
که می توان اطمینان حاصل کرد که در طی 18-12 ماه این اثرات دوام خود را دارند. که باعث می شود اغلب بیماران حداقل یک بار در سال از آن استفاده کنند.هایفوتراپی یا اولتراپی روی قسمت های مختلف پوست اثر می گذارد و لایه های عمقی و سطحی پوست را درمان می کند . که قبلاً این روش فقط با استفاده از لیفت صورت با جراحی امکان داشت.

هایفو تراپی چه تفاوتی با روش لیزر دارد؟

برای مقایسه هایفو تراپی با لیزر باید گفت که ، در روش هایفو تراپی به نواحی عمیق تری از پوست دسترسی خواهیم داشت. هایفو تراپی ، باعث می شود تا به سطوح پایین تری از عمق (تا 4.5 میلی متر) دسترسی پیدا کنیم .

یکی دیگر از ویژگی های این روش نسبت به بقیه روش های سفت کردن پوست مانند روش ترماژ (که با استفاده از امواج رادیویی انجام می شود) این است که به اعماق بیشتری دسترسی دارد. این روش با روش های لیزر پوشاننده کربن دی اکسید تفاوت زیادی دارد و نیازی به شکافتن سطح پوست نیست. به همین  دلیل به دوره درمان طولانی نیاز ندارد. همچنین باعث می شود تا بیمار دچار عوارض مربوط به رنگدانه نشود.

 

روش هایفو تراپی برای چه کسانی مناسب می باشد؟

درست است که روش هایفو را نمی توان جایگزین روش های جراحی کرد. اما، برای کسانی که تمایل به استفاده از روش جراحی ندارند ، یا دوست ندارند تا از روشهای تزریق برای لیفت پوشت صورت بهره مند شوند.  راه حل خیلی خوبی است. همچنین روش هایفو برای مردان و زنانی که پوست آنها دچار سستی خفیف تا متوسط هستند خیلی مفید است.

اگر هایفو را هنگامی استفاده کنیم که به تازگی نشانه های پیری پوست رخ داده باشند . می توان گفت یک روش فوق العاده برای درمان پیری پوست است. که میتواند روند پیر شدن پوست و شل شدن آن را خیلی آهسته کند و باعث می شود تا لیفت پوست و خطوط جوانی به مدت طولانی محفوظ شوند.

نواحی ای که از روش هایفوتراپی بهره مند می شوند ، عبارت اند از : ابرو، قسمت های شل پوست گردن ، چروک و خط های موجود در قفسه سینه ، مخصوصاً در غبغب ، قسمت های پایینی صورت و فک که بسیار استفاده می شوند. معمولاً در این قسمت ها شاهد نتایج خیلی خوبی خواهند بود. پزشکان قبل از درمان ، پوست را مورد ارزیابی قرار می دهند و نواحی از پوست را که نیازمند درمان هستند را مشخص می کنند.

عوارض جانبی در استفاده از هایفوتراپی

این روش بسیار ایمن است و معمولاً برای آن عوارض جانبی خفیف و موقتی گزارش شده است. بعد از درمان امکان دارد پوست تا چندین ساعت قرمز شود و امکان دارد که بیمار احساس درد خفیفی در قسمت های استخوانی صورت داشته باشد . شاید ورم خیلی خفیفی را هم تجربه کند که به شما اطمینان می دهیم که در طی چند روز به صورت کامل برطرف می شود. اگر در روش هایفو از انرژی های بالاتر استفاده کنیم، امکان دارد ورم پوست برای مدت زیادی باقی مانده شود.

خیلی بعید است که پوست دچار سوختگی شود و تا هنگامی که پزشک برای شما با احتیاط اقدامات را انجام دهد ، این عارضه اتفاق نمی افتد.

بیماران گاهی به دلیل خواندن مطالب از طریق اینترنت در مورد عوارض جانبی زیاد بعد از هایفو تراپی مانند آتروفی چربی و عوارض عجیب و غریب مثل تغییرات شدید در ویژگی های صورت دچار سردرگمی می شوند. اگر روش هایفو توسط پرستاران انجام شود مسلماً نسبت به وفتی که توسط پزشکان انجام می شود ، دقت لازم صورت نمی گیرد و مسلّماً احتمال رخ دادن خطر بیشتر است.

افرادی که دارای پوست سفیدتری هستند چون پوست آنها نازک تر هست و برای روند درمان دارای چربی کمتری می باشن. بعد از سوزاندن چربی ها به خصوص در اطراف چشم ها، باعث توخالی به نظر آمدن آنها شده و باعث می شود بیشتر فرو رفته به نظر آیند. به همین دلیل انتخاب بیمار خیلی مهم است. که این روش برای همه بیماران  گزینه خوبی نیست.

نحوه عملکرد دستگاه به چه صورت است؟

دستگاه هایفو در اعماق پوست و جایی که کلاژن ها وجود دارند با هم برخورد کرده و در عمق های (1.5,3,4.5 ) میلی متر ، در نقطه کانونی قرار می گیرند و حرارت 45 تا 70 درجه سانتی گراد از خود تولید می کنند. که در این دما کلاژن های قسمت های فرسوده پوست تحریک می شوند که باعث سفت شدن و در اصطلاح لیفت پوست می شود. خرید و فروش دستگاه هایفو تراپی به عملکرد آن بستگی دارد.

کاربردهای دستگاه:

 1. خط خنده را از بین می برد.
 2. افتادگی پلک را از بین می برد و باعث بالا رفتن ابروها می شود.
 3. چروک های پیشانی را از بین می برد.
 4. چروک های کناره های بیرونی چشم را از بین می برد.
 5. افتادگی های زیر چانه را از بین می برد.
 6. غبغب ها را از بین می برد.
 7. باعث محکم شدن پوست و ساخت کلاژن می شود.

خصوصیات دستگاه هایفو:

 1.  در عمق های (1.5,3.,4.5) میلی متری کارتریج هایی دارد.
 2. کارتریج مخصوص هایفو لاغر کننده، که عمق 13 میلی متری دارد.
 3. همه مدل تیپ صورت (پوست روشن تا تیره) را درمان می کند.
 4. فیبرو پلاست ها را در عمق درم تحریک می کند. (ساخت کلاژن در رتیکولار)
 5. از امواج صوتی کاملاً بی خطر اولتراسونیک استفاده می کند که هیچ گونه عوارض جانبی هم ندارد.
 6. ماندگاری بسیار بالایی دارد ، در حدود 2 سال و حتی در ساعات اولیه درمان کاملاً مشاهده خواهد شد.
 7. در ساخت و طراحی دستگاه ها، اصل آرگونومیک رعایت شده است و همچنین از هندپیس برای ایمنی بیشتر و محافظت از بیمار و پزشک استفاده شده است.

خرید و فروش دستگاه هایفو تراپی

این دستگاه ها دارای گارانتی بدون قید و شرط می باشند. و دارای 10 سال خدمات پس از فروش در همه اقصا نقاط ایران می باشند. خرید و فروش دستگاه هایفو تراپی و قیمت دستگاه هایفو کاملاً به صورت توافقی می باشد.

خرید و فروش دستگا ه هایفو تراپی که غیر اصل هستند. در بعضی از سایت های اینترنتی مانند سایت علی بابا وجود داردقیمت کل این دستگاه ها از یک جلسه اولتراپی کمتر می باشند. اما این دستگاه های  غیر اصل هنوز تست نشده اند و در بهترین حالت ، نتیجه ای را به همراه نخواهند داشت و در بدترین حالت امکان دارد سبب سوختگی شود.

 

افسانه مجلسی ثانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: افسانه مجلسی ثانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09196846903

phone icon شماره تماس ثابت: 02128429581

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: arviniya@

instagram icon اینستاگرام: arviniya@

email icon ایمیل: info@arviniya.com

مجموعه آروینیا شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات زیبایی پوست دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 11 − 6 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید